Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délután együtt voltunk...

Dangerous kérdése:

Ma délután együtt voltunk barátnőmmel és kiszakadt az óvszer lehet probléma (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Mi folytán lehet túl kicsi volt az óvszer (Masculan) kiszakadt egyből kivettem rá 1 másodperce nem élveztem el a közelébe sem jártam de mégis aggódok elvileg ugye a gumióvszer tartalmaz antispermacid anyagokat és akkor az ami volt is ha volt előváladék megölte a bennelévő spermiumokat ha minden igaz. Szerintetek lehet hogy gond lesz? (eddgi a barátnőm több mint egy évig gumi nélkül szeretkezett és nem volt probléma) Peteérése 6-7 napja volt

2013. dec. 23. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Ennyire aggódtok, akkor irany az sztk-s nőgyógyász es kerjetek esemenyutani tablettát.
2013. dec. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor el kell menni esemény utániért, azért találták ki!
2013. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En nem hinnem,hogy gond lenne,azt a keves elovaladekot(ha volt egyaltalan) a spermicides ovszer megolte,foleg,ha peteerese is 6-7 napja volt,en nem bolygatnam meg a ciklusat egy esemeny utanival.
2013. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem bolygatnám az életét egy abortusszal. Pont múltkor írt egy 16 éves lány, hogy a doki lebeszélte az eseményutániról, mert olyan kevés volt a terhesség esélye, aztán terhes lett...
2013. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat várjuk a havit :/
2013. dec. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!