Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció elmulása után...

A menstruáció elmulása után egyből éltem nemi életet ugyan óvszerrel azt de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

melyek azok az időszakok mikor a nő nem eshet teherbe? Erre már több alternatívát hallottam... de nem tom melyik lenne a valóban szakmai alapokra támaszkodó alternatíva.



2008. júl. 14. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

1. nőgyógyász megválaszolja az összes kérdésed, szakmailag helyesen.

2: Ha jól tudom, a mensi után kb 10-14 napra van peteérés, addig nem eshetsz teherbe, de ez minden nőnél más és más, nem vagyunk egyformák.

3. Az óvszer azért ÓVszer, mert magába fogja a kisfickókat :D, így, ha helyesen használtátok, és nem szakadt el, meg ilyenek, akkor mitől esnél teherbe?

4. Nem értem, hogy hogyan mer az ilyen ember nemi életet élni, aki semmit sem tud a testéről? Menj el egy dokihoz, általában nagyon aranyosak, türelmesek. Mond meg mostantól szeretnél bebiztosítva lenni. Megvizsgál, ami inkább csak zavaró,nem fáj (vagy csak nagyon kicsit, simán kibírható) Én annak idején rettegtem tőle, aztán fülig érő szájjal jöttem ki. :D Aztán kapsz gyógyszert, ami megbízható. Elmondja hogyan kell szedni. Néha visszamész, kb fél évente, hogy biztosan nincs semmi bajod, meg kapsz új recepteket, amit aztán a háziorvos is kiírhat szó nélkül. Általában elég drága, de megéri! Ennyi.

2008. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!