Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elkaptam valamilyen fertőzé...

Ha elkaptam valamilyen fertőzést akkor semmi esély babára?

Figyelt kérdés

Azt hiszem összeszedhettem valamilyen fertőzést. Nem viszketek, nem ég, semmi ilyen különösebb dolog, csak észrevettem hogy ilyen fehér folyásom van aminek nincsen éppen kellemes illata...de van amikor meg semmi szaga nincsen. Akkor ebbe a hónapba így már biztosan nem jöhet össze a kisbaba? :(

Illetve még lenne egy olyan kérdésem hogy amikor valakinek cisztája van annak van valami jele? Lehet valakinek cisztája ha minden hónapban rendesen menstruál 5-6 napig?

Köszönök minden választ!!


2013. dec. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ettől függetlenül sikerülhetett a baba. Ha tényleg fertőzés, kezelni fogja a dokid.


A cisztáimnak nem volt mensivel kapcsolatos nyoma (sok apró cisztám van - PCOS). Rendszeres mensim van, 28 napos ciklussal, 5 napos vérzéssel, mióta csak megjött elsőre. Mégis tele vagyok cisztákkal.

2013. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

Uh :S De ez nem egy komoly dolog ugye? Nem vagyok nagyon tisztában vele hogy ez mi tulajdonképpen hogyan lehet elkapni vagy nem tudom tényleg :S És annak van valamilyen különösebb jele ha komoly a baj?

2013. dec. 20. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Pco t írd be a googlebe ès megtudod, èrdemes utànna nèzni. Nekem is van semmi tünetem nincs csak a baba nem akart összejönni....
2013. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!