Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét vasárnap voltunk...

Múlt hét vasárnap voltunk először együtt ez volt a 8, napom. Me a 13. napon is mert a ciklus.hu szerint 12-én van pém. Sikerülhetett?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem, hogy sok vizes fehér folyásom van az jó jel? És pé után milyen a folyás? Előre is köszike a válaszokat! Fiatal lány
2008. júl. 14. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.persze hogy skerülhet.De nekem a ciklus.hu nem vált be.sokáig én is a szerint néztem a peteérésem, aztán vettem egy tesztet ami 3 nappal késöbbra mutatta a peteérést,ami nem sok de bizony ilyenkor számít.és nekem be is vált.Ma már 15 hetesek vagyunk.drukkolok neked is, sok sikert.és ne aggodj, ne görcsölj, bizony az is sokat számít.
2008. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egy könyvben ezt találtam a méhnyakváladékról:

Menstruáció után, észlelhető mennyiségben, megszünik a méhnyakváladék-termelés, és a hüvely gyakorlatilag száraznak nevezhető. Néhány nap múlva opálosfehér, szagtalan váladékot láthatunk, egy picike nyomot hagyhat a fehérneműn.

Később ez az opálosfehér váladék egy kicsit sűrűbbé és fehérebbé válik, a mennyisége megnő. A következő néhány napban a váladék egészen megváltozik, sokkal tisztább és rugalmasabb lesz.

Közvetlenül ovuláció előtt teljesen kitisztul, még nyúlosabbá válik és talán a tojásfehérjére hasonlit leginkább.

Az ovuláció után szinte azonnal megszűnik a méhnyakváladék tisztasága és rugalmassága, ismét sűrűbb, opálosfehér váladékká alakul. Ez a progeszteron hatása.

A következő mensiig hátralévő hetekben megint minimálisra csökken a méhnyakváladék, csak annyira, hogy nedvesen tartsa és óvja a hüvelycsatornát.

2008. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!