Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vékony méhnyálkahártya esetén...

Vékony méhnyálkahártya esetén milyen megoldások léteznek?

Figyelt kérdés
Valószínű azért nem tudok teherbe esni, mert az endometrium nem vastagszik meg eléggé(uh vizsgálat alapján). Mire számíthatok? Újabb hormonkúra?
2008. júl. 14. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ilyen jellegű problémám volt, az okozta, hogy nem volt peteérésem. A nődokim nagyon rendes, így azt mondta egyelőre nem akar hormonokat adni, inkább gondoljam végig, nem lehet-e lelki probléma a háttérben. A nöi szervezet ugyanis fantasztikus. Tudja, mikor nem szabad teherbe esni. (Stressz, vagy hasonlók.) Nekem a melóval volt probléma. Váltottam , és próbaidő után rögtön teherbe is estem. :)
2008. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!