Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg kicsi az esély ha jó...

Tényleg kicsi az esély ha jó az időzítés akkor is?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve próbálkozunk. Eddig sajnos mindig csak a pém előtti napokban tudtunk együtt lenni, de a múlt hónapban sikerült az időt is elkapni. Mégis megjött.:( Én teljesen rendben vagyok voltam orvosnál. A párom spermái mennyiségre és konzisztenciára is normálisak. Tényleg kicsi az esély hogyha az időzítés is jó akkor sem biztos a baba? Vagy a párom kiskatonái ilyen rövid ideig maradnának csak életben odabent? Tény hogy mostanában nagy a stressz rajtam. Új munkám van. De még a régit is csinálom, mellette most lesz a doktori védésem. Bár igyekszem nem stresszelni és folyton arra gondolok hogy a babának ez nem jó mégha csak most akarjuk akkor se.

Azért összejöhet hamarosan? Most figyeljük az időt. Szedem az elevitet cirka 4 hónapja. Olyan "rossz" olvasni hogy itt hányan tesztelnek pozitívat én meg megveszem a tesztet és csak gyűjtögetem mert folyton megjön..


2008. júl. 14. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bízatásul annyit szeretnék írni, hogy sajnos ha minden jól alakul és egészségesek vagytok, akkor sem biztos, hogy elsőre összejön. De nem szabad feladni!! A stressz nagyon nem tesz jót és a leírtak alapján elég sok tennivalód akad mostanában. Talán egy kicsit lazítani kellene, persze, ha van rá lehetőség. És lehet, hogy az is segítene a helyzeten, ha nem csak pé előtt, hanem a napján és utána is együtt tudnátok lenni.

Mi 6 hónapja próbálkozunk és nagyon el vagyok keseredve, mert ebben a hónapban összejöhetett volna, ha az orvos a z uh alapján észre vette volna, hogy túl vékony a méhnyálkahártyám.

Igen, nagyon irigylésreméltóak azok, akik végre pozitívat tesztelnek. Nagyon remélem, hogy hamarosan mindketten ebben a helyzetben leszünk!!

2008. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És sok sikert Neked is...
2008. júl. 14. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A stressz fokozott méregtartalommal terheli a szervezetünket, melyektől meg kell szabadulnia. A hormonok termelése, majd ezek méregtelenitése energiakövetelményeket támaszt a szervezettel szemben, vagyis tápanyagra van szüksége. Ezekhez a tápanyagokhoz viszont úgy jut hozzá, hogy egy részüket más szervektől vonja el, pl. a szaporitoservektől.

Meg kellene tanulnod relaxálni. A mély légzés, meditáció és egészséges alvás csökkenti a stresszt.

Mi egy évig probálkoztunk mire sikerült teherbe esnem. Addig görcsösen akartam a terhességet, meg kellett változtatnom a hozzáállásomat és egy kicsit a gondolkodásomat is.

Ha elfogadsz egy jótanácsot, akkor vállalkozz az anyaságra ha csak az új munkáddal foglalkozol a régivel már nem, és ha tul vagy a doktori védéseden.

És még valamit nem szabad elfelejteni, mindig a kisbaba dönt, hogy jönni akar vagy nem.

2008. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kis statisztika: egeszseges parnal egy ciklusban 20% az eselye annak, h osszejon.

Tehat kitartas :)

2008. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!