Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most derült ki, hogy 5 hetes...

Most derült ki, hogy 5 hetes terhes vagyok, eddig nem tudtam róla. Árthattam ezzel a babának? (lent)

Figyelt kérdés
Nem ettem rendszeresen, volt, hogy 1-2 napig egyáltalán semmit, egyrészt fogyókúra miatt (tudom hogy ez így nem egészséges, de gyorsan akartam megszabadulni 4-5 kilótól), másrészt meg azért, mert előfordult, hogy nem volt étvágyam. Nagyon aggódom, hogy esetleg baja eshet a gyereknek. :(

2013. dec. 16. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs baj, ne idegeskedj! :) ezután figyelj oda rendesen és nem lesz gond :)
2013. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A baba elveszi, ami kell neki, de mostmár egyél egészségesen. Boldog babavárást.
2013. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatásul: nagyanyám 1944-ben, zsidó nőként volt terhes, óvóhelyen. Kétszer kishíján deportálták. Éhezett, bombáztak körülötte, a férjét hónapokkal korábban elvitték, semmit nem tudott róla (később kiderült, hogy haláltáborba vitték és soha nem tért vissza).


Az akkori magzat ma 69 éves és köszöni szépen, tökéletes egészségnek örvend.

2013. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az egyetlen tápláléka (ha volt egyáltalán) krumpli volt. Vizet a koszos pocsolyákból ivott. Ez volt a terhesség alatti teljes étkezése.
2013. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz, ne aggódj! Én pl a 6. héttől 14. hétig rosszul voltam, olyannyira, hogy napi egy kifli, pár őszibarack volt hetekig a kajám, később pedig egyetlen főtt kajaként becsatlakozott a rántott szelet sült krumplival! Ezeken kívül semmit nem bírtam enni, fogytam is rendesen, olyannyira, hogy mire szülni mentem csak 3 kg-mal voltam több, mint a terhességem előtt, pedig a lányom köszönte szépen nagyon jól fejlődött, több, mint 4 kg-mal született, és makk egészséges! Elveszi, ami kell neki.Ha valaki hiányt szenved, az te leszel, neked marad kevés! De persze mostmár élj egészségesen! Boldog babavárást!
2013. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond! Én speciel, 12 hetes koromig megerőltető testmozgást végeztem, mivel nem tudtam a terhességről! Időre született a kisfiam, egészségesen:)
2013. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, most kicsit megnyugodtam! :)
2013. dec. 16. 20:30
 8/8 kriszti086 válasza:

Szia! Ne aggódj nem lesz baj! ami kel a babának tényleg elveszi! :) Én az elején alig tudtam enni....szinte csak salátát és narancsot ettem 3-4 hétig annyira rossz volt a gyomrom! A babó tök szépen nődögél ,és semmi baj. :)

30hkm

2013. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!