Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a baba után járó pénzt (38...

Ha a baba után járó pénzt (38 ezer forint össz. ) csak rá fordítom egy hónapba, az elég lesz?

Figyelt kérdés
Pelusra,tápszer,stb..
2009. nov. 24. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Okoskodni lehet (dm 25%kedvezmény 1 termékre,rossmann 15% kedvezmény a vásárlás összegéből stb)ezeket én nagy csomag pelusvásárlásra használom.

Dm baba-mama progiba csatlakoztam kedvezményes kuponfüzetet küldenek stb

Használt ruhacsomagokat a netről vettem több méret egybe sikerült több mint 100 db ruhát kevesebb mint 1000 ft-ért megnyernem.

Simán sokkal kevesebb pénzből havonta megvan ami kell és még játékok is kiférnek.

Nekünk nem volt szükségünk tápszerre,de az eléggé megnyomhatja a költségvetést.

2009. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven!!!!!De miért gondolod,hogy kell tápszer?Még nincs is meg a baba ugye?Vagy én nem jól értelmezem a kérdést?
2009. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még terhes sem vagyok, csak szeretnék...(PCOS)

Tájékozódni szerettem volna, hogy ki lehet-e jönni a pénzből és, hogy nektek, hogy sikerül. Köszi a válaszokat!

2009. nov. 24. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ennyi lesz rá, de én is úgy számolom,hogy kijövünk majd. Az akciókat nézem, nekem is vannak ilyen-olyan kártyám, amik bónuszt adnak, a ruhákat pedig turiból veszem majd.

13 hetes kismama

2009. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

30 alatt még sosem "úsztuk" meg. 13 hónapos, tápszeres volt sajnos.

Igen, 38-ból megoldható simán.

Ha tudod szoptatni, még jobb.

És vannak akciók, ahogy már előttem is írták. Én a Rossmann-ban havi 1 nagybevásárlást tartok, így egyik hónapban gyűjtöm a pontot, másikban levásárolom.

Vannak dolgok, amiket nem kell minden hónapban venni, pl. fürdető, sampon, popsikrém. Ezek több hónapig kitartanak.

Sok sikert!

2009. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. nov. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!