Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhemből minimális vér...

A méhemből minimális vér szivárog, fájdalom, görcsölés nélkül. Korai vetélés tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Szerdán és csütörtökön teljesen váratlanul elöntött a vér. Nem menzi szerű volt, inkább élénkpiros.Mindkétszer abbamaradt, de pénteken elmentem orvoshoz, mert csak 5 nap múlva várom a menzimet. A nőgyógyász megvizsgált. Nincs se gyulladásom, se fertőzésem. A méhemből minimális vér szivárog, fájdalom, görcsölés nélkül. Elküldött vérvételre(hcg teszt), írt Exacylt(vérzéscsillapító). Hétfőre nagyon várom az eredményt. A doki szerint lehet korai vetélés.
2008. júl. 12. 11:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia!Sajnos lehetséges hogy vetélés volt.Én már 5-ször vetéltem legutóbb múlt hónapban,lettek volna már ikreim is.Nekem is volt amikor pont így történt.De hátha mégse,kíváncsi vagyok az orvosod mit mond majd.Van aki terhesség alatt is menstruál.
2008. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy Clearblue tesztet, holnap reggel meg fogom csinálni, mert a hétfő délután most nagyon messzinek tűnik. 2 nappal a menzi előtt mennyire ad megbízható eredményt szerintetek?
2008. júl. 12. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet vetélés jele. Csináltál tesztet? Nekem sem görcs sem vérzés nem volt és a 11 héten ment el a babám. Sajnálom, ha nálad is ez a helyzet.
2008. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. kérdezőtől kérdezném, hogy ez ennyire korai vetélés után az orvos megpróbál utánajárni, hogy mitől lehetett, vagy majd "az idő megoldja" dumával jön. Nagyon sajnálom a sok kis angyalkát, nekem ez lett volna az első baba. Nem tudom feladni a reményt, amíg az orvos egyértelműen ki nem jelenti, hogy nincs baba!
2008. júl. 12. 11:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg abban segíteni, hogy 4 nappal a menzi előtt terhesség esetén nagyjából mennyi a hcg a vérben? Hétfőn én megyek az eredményemért, dokihoz majd csak kedden tudok vele menni!
2008. júl. 12. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vetélés miatt történ , akkor ilyen korai stádiumban még csak annyit tudna megállapítani a doki, hogy ha valamilyen rendellenes sejtburjánzás miatt történt, ahhoz pedig kellene maga a szövet ami ilyenkor még csak sejthelmaz lenne nem baba, de ha ez történt akkor valószínű ki is ürült, mert azt a pár milimétert te magad nem láthattad, ha elment.

Mivel mensi előtt vagy viszont nekem furcsa ez a vetélés dolog, mert ilyenkor még a beágyazódás sem biztos, hogy megtörtént, az kb pont most lenne , és ha még nem volt beágyazódás akkor nem lehet ennyi vérzés sem mivel egyszerűen kiürülne és nem leválással.

Én úgy gondolom ez a vérzés nem baba miatt volt/van, hanem csak valami más miatt pl.: megrepedtek hajszálerek .

Mindenesetre ha baba van remélem megmaradt, még lehet menned kell további vizsgálatra, mert korai lenne hcg- t kimutatni nálad, ha kiváncsi vagy inkább legyen otthon is egy teszt és ha a doki negatívat mondd, akkor csináld meg otthon szerda körül..hátha mégis pozitív.

2008. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: pont beágyazódás táján véreztem először. A vérből előbb látszik, hogy volt hcg-m vagy sem. Egyébként először szex után, másodszor 20kiló cukor cipelése után véreztem, uh nincs kizárva, hogy neked van igazad!!
2008. júl. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!