Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés: Ha pisilés után...

Hőmérőzés: Ha pisilés után mérem a hőt, magasabb hőmérsékletet fog mutatni, mintha előtte mértem volna?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 07:25
 1/9 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Megnéztem már pár hőgörbét, mindenkinek össze-vissza ugrál a testhőmérséklete egyik napról a másikra. Én meg mindig ugyanannyit mérek. Igazából jóformán fölösleges volt elkezdenem, mert pozitív ovuteszt utáni reggelen kezdtem el, tehát nem tudom az alaphőmet, csak gondoltam hozzászoktatom magam a méricskéléshez. Mért mérek mindig ugyanannyit, mások meg változó értékeket?
2013. dec. 5. 07:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg az agybol felkeles elott kell merned szoval pisiles elott!!!nekem is csak tizedfokokat ter el de azt csak digitalis homero mutatja ki.
2013. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem minden nap 36.7
2013. dec. 5. 07:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, jól írta a válaszoló! Egy mozdulat lehet csak, míg az ágyad mellett levő hőmérőért nyúlsz. Ha már kikelsz az ágyból, fals eredményt kaphatsz.
2013. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gyors pisi után még legalább egy órát visszaalszol, kb. ugyanannyi lesz az eredmény. Az eddigi görbéd pedig ezek szerint teljesen oké. Nem baj az, ha egyenes, csak láthatóak legyenek a különbségek az egyes szakaszokban.
2013. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem kéne emelkednie?
2013. dec. 5. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kinyitom a szemem nálam 10-ből 9x abban a pillanatban olyan pisiinger jön rám, hogy képtelen vagyok nemhogy 10 percet, de 10 másodpercet sem az ágyban maradni :) :) Gyors pisi, vissza az ágyba, be a hőmérő... szinte minden reggel így megy, nem hiszem, hogy ez jobban változtatna az eredményen, mint 10 perc ideges fészkelődés, hogy "jajj mindjárt be....ek" :)
2013. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell emelkednie. A lényeg, hogy az elején lenn legyen, később meg magasabban.
2013. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak hogy megnyugtassalak: nekem is kb 10 napig teljesen egyforma, tizedpontosságal ugyanannyi (a menzi első napjától az ovuig, az ovu előtti napokban megy lejjeb, az ovu napján látványosan leesik, majd felmegy magasabbra,és a menzikor megint beáll 10 napra ugyanarra a hőre.) Szerintem az a jó, ha nem nagyon ugrál. Én minden hónapban ilyen görbét kapok, amiben 10 napig szinte ugyanannyi a hő.

és tényleg pisi előtt próbáld mérni. az én egyetlen mozdulatom, hogy elnyomon a csörgést a mobilomon (az ágyam mellett van, csak le kell nyulni érte), de mellette ott a hőmérő és már dugom is a számba. még csak fel sem ülök. azt a pár percet ki kell bírni pisi visszatartással, de szerintem egy idő rá is áll erre a szervezet, hogy előbb mérés, utána pisi :-)

2013. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!