Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megtermekenyités utan hany...

A megtermekenyités utan hany héttel lehet észlelni az esetleges tuneteket terhesség eseteben?

Figyelt kérdés

Hànyinger,szèdules,stb...Az utolso menstruaciom junius 15 en jott meg.Tehat most julius 15-e korul kell megjonnie,de piszok furcsan erzem magam,vagy lehet a melegtol?!és a terhessègi teszt amit a gyogyszertàrban arulnak mennyi ido utan mutat ki valamit???

Kerlek valaszoljatok,elore is koszonom!!!


2008. júl. 11. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek megjelenésével a teszt már kimutatja a terhességet, mert a HCG hormonok termelődnek. A megtermékenyülés után kb 2 héttel jelentkezhetnek az első gyanú jelek, ugyanis ekkor ágyazódik be az embrió a méhbe. Szerintem tesztelj, már ki kell mutatnia ha terhes vagy.
2008. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A teszt már az elmaradt menszi napján kimutatja, ha plusssos vagy. Tesztelj, és írd meg!

Sok sikert! :)

2008. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig meg voltam arról győződve, hogy semmilyen tünetem nem volt az első néhány hétbe, de most jutott eszembe, hogy a beágyazódás környékén történt egy-két furcsa dolog, a párom akkor kezdett el reménykedni. Csak persze elfelejtettem, ezzel jár a várrandósság nálam... :-)

Velem az történt, hogy kb 2 napig nagyon rossz volt a közérzetem, hirtelen megszédültem, leizzadtam, következő percben fáztam és a hangulatom is pocsék volt, sírtam volna, de dühös is voltam és anyátlan. Ez az elmaradt mensi előtt néhány nappal történt és semmilyen magyarázatot nem találtam rá, mert nekem soha sem volt hasonló.

Az elmaradt mensi napjára már fájt a mellem és elég erős görcseim voltak (korábban még akkor sem görcsöltem, amikor megjött) és másnap teszteltem, már pozitív is volt. Viszont a hányingernek csak később kell jelentkeznie, én úgy tudom, szerencsére én teljes egészében megúsztam.

Én azt tanácsolom, hogy várd meg a 15-ét és még két-három napot, ha bírod idegekkel és akkor tesztelj. Addig meg próbáld meg elfelejteni a dolgot (már ha tudod), mert annál több mindent fogsz bemagyarázni magadnak és annál nehezebben fog menni az idő.

Sok sikert!

2008. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem sejtettem, hogy babás vagyok, de a menzi nem várt ideje előtt, délutánonként, nagyon álmos és fáradt voltam, és edzéseknél is kényelmetlen volt maga a meleg elviselése. Mikkor elmaradt a menzim már 5 napja akkor csináltam tesztet, és nekem halvány lett. Tehát a HCG szintem még kicsi volt, rá 4 napra, peddig olyan erős két csík, hogy csak mosolyogtam rajta. Volt mikkor beképzeltem, hogy babás vagyok és minden tünetet produkáltam, hát most nem képzelem be, de a tüneteket csak most a 6 hétben kezdtem el erősebben érezni. Ha bizonytalan vagy, a menzi nem várt napján csinálj reggeli vizeletből, ha nem jön meg és nem mutat pozit, akkor ismételd meg 2 naponta. És ne izgulj, légy türelmes. 7 hetes babás.
2008. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!