Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostival kinek mennyi idő...

A Clostival kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem az első nem sikerült. mOst kezded szedni?
2009. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most kezdtem, vagyis ebben a hónapban, holnap leszek a ciklus 14. napján!Kíváncsian várok!:)
2009. nov. 21. 16:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked vannak mellékhatások?Hőd méred?
2009. nov. 21. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy honap után nem jött meg a mensesem,és akkor derült ki hogy elvékonyitotta a gyogyszer a méhnyálkahártyát 1 mm-re.Az orvos nem ellenörzött menet közben UH-val.most szedem a méhpempöt hogy regenerálodjak.
2009. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam az első Clostis hónapban megfogant. Most kistesón dolgozunk, most kezdem a 3. kúrát.
2009. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mérem a hőmet nekem ahhoz már nincs kedvem sem, nem is csináltam egyszer sem. Olyan ideges feszült vok töle, már be vettem egy feszültségoldót. Szegény férjemnek nincs megállása sem.
2009. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!