Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra (nem) várom a menzime...

Holnapra (nem) várom a menzimet, alhasi görcsök, aluszékonyság, szédülés, óránkén pisilni járok, és reggelente leszakad a derekam. Babás lehetek?

Figyelt kérdés
Nem merek még tesztet csinálni, félek hogy újra csalódok :-( A folyásom sok és vizes-krémes állagú. De a hasim úgy fáj mintha mindjárt meg akarna jönni.
2008. júl. 11. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg a menzit, és ha nem jön akkor másnap tesztelj. Ez lehet a menzi előjele is.
2008. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menzi, nekem is mindig igy szokott lenni, de mindig meg is jött! Leheth. csak megfázás, vagy a hormonok jatszadoznak! :-)
2008. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia,sajnos én mindig ugyan ezeket a tüneteket észlelem mensi előtt.A vizes folyás a mensi előjele legalább is nálam ,de azért én szoritok neked.
2008. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz babás,de sajnos lehet képzelgés is az egész.Nem rossz indulatbol irom,de szerintem igen sokan vagyunk,akik igy beképzelik,mert annyira szeretnénk a bébit.És megjön,minden tünet elmulik vele együtt.Várd ki a tutit,csak akkor éld bele magad.Remélem azért sikerül,szoritok.
2008. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!