Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom rendszeresen fél...

A párom rendszeresen fél órákat fürdik forró vízben, és én azt hallottam, hogy egy ilyen fürdőzés akár 1 hétre megbéníthatja a spermákat. Igaz ez?

Figyelt kérdés
10 hónapja nem esek teherbe.
2008. júl. 11. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A forró víz tényleg nem tesz jót a spermáknak ,szólj a párodnak ,változtasson és próbálkozzatok tovább ! Sok sikert!
2008. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem épp a minap mondta a nődokim. Habár azt nem hiszem,h egy hétre megbénítaná a spermákat.
2008. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ezen mindenképpen változtatunk,remélem sikerül
2008. júl. 11. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tesz jót,mert a herék felmelegszenek.Pedig azok rendes körülmények között alacsonyabb hőmérsékletűek,mint az egyén testhőmérséklete.
2008. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem a párodnak, hogy aforró fürdőzéssel nem csak pillanatnyi problémát okoz magának és nektek és a spermáknak, hanem rendszeres melegség hatására akár hosszútávú gondjai is lehetnek..ezért még a szoros alsónadrág sem javasolt...ezért találták ki a boxeralsót pl.!

A másik : Nem igaz hogy nem bírja ki, hogy ilyen melegbe-nyáron legalább most hüvösebb vízzel fürödhetne,vagy csak zuhanyozna!

Én is úgy fürödtem, hogy csak a melegvíz folyt, de miután terhes lettem 18hete csak zuhanyozhatok és hüvös vízben..már megszoktam és tényleg kellemes. A párodnak is ezt kell, mert lehet ez a gond..Ha nem jön be, akkor se ücsörögjön a forró vízbe, de akkor már orvosi segítség is kellhet.

2008. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok hosszú távon blokkolódnak, ha forró ülőfürdőt vesz mindig a párod.

Kérd v.hogy meg, hogy legalább ebben a melegben zuhanyozzon. Így legalább 1 hónap kell, hogy szegények helyrerázódjanak, de ha egyszer megint forró fürdőt vesz közben akkor oda az egész.

V.hogy rá kell venni, mert ez így nem lesz jó. És a szoros gatyát is kerülje.

Ami legjobban írtja a kiskatonákat, az a meleg ülőfürdő, a szoros gatya, és a dohányzás, alkohol ..stb..

Sok sikert kívánok :)

2008. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

már beszéltem vele,és ő lemond a fürdőzésről,mert ő is nagyon szeretne babát.

Köszönöm a jó tanácsokat.

2008. júl. 11. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Komolyan mondom, olyan laboratóriumi körülmények közt akarnak egyesek babát!! Néha már nevetségesek vagytok! Az én férjem is minden este fürdik kádban, ülve, melegvízben. És ha hiszitek, ha nem elsőre összejött a baba, nem voltak bénák a spermái, sőt lassúak sem. Sztem nem ettől függ a siker!!!
2008. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg olvass utána bárhol, nézz róla videókat, és meglátod magad is!

Nálunk pl. ez volt az egyik gond, hogy 2 év alatt sem jött össze!

2008. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek egy rossz helyen futó ér is lelassítja a spermáit, és műtét kell, hogy teherbe tudja ejteni a párját. Ha ez árt, akkor a forró fürdő meg pláne. És az a nevetséges, aki lenevetségesezi a többieket úgy, hogy fogalma sincs a témáról!
2008. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!