Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatosan a méhem bal...

Folyamatosan a méhem bal oldala feszül, szurkál. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Másodikán jött meg a mensim, de előtte is a bal oldal volt érzékeny. Rövidebb volt a szokottnál, és ráadásul a ciklus nyolcadik napján volt egy adag barnás vérzésem. Hirtelen jött, és el is múlt. Azóta voltak mensi szerű görcseim, meg bal oldalt szurkálok, de nem a petefészkemnél. Segítsetek, mitől lehet ez. Ma reggel teszteltem, negatív lett. Múlt hónapban voltam dokinál, ő mindent rendben talált. Előzőleg volt egy petefészek gyulladásom, de az a jobb oldalon. Abból teljesen meggyógyultam. Minden választ szivesen fogadok. Ja, és négy hónapja nem szedek bogyót. Köszönök minden segítséget!
2008. júl. 10. 18:53
 1/2 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 31 naposak. A hőm mensi előtt 36.9 volt, és most megint annyi.
2008. júl. 10. 18:55
 2/2 anonim ***** válasza:

és elmennék a dokihoz és elmondanám neki, a panaszomat. Ő többet tudna neked mondani.

Tesztet csináltál már?

2008. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!