Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran érdemes szeretk...

Milyen gyakran érdemes szeretkezni ha babát szeretnénk? És mikor; pé előtt már neki lehet állni, vagy meg kell várni a pé-t?

Figyelt kérdés
Érdemes szerintetek ovulációs tesztet használni, vagy bízzuk a természetre, amikor jön?
2008. júl. 10. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Érdemes már előtte is, mert ugye a spermiumok akár 72 óráig is élhetnek. De szerintem az a biztosabb, ha már előtte is együtt vagytok, meg aznap és követő napon.

Az ovu teszt segít a "természet" meggyőződésében.

2008. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy évig próbálkoztunk, a vége felé pár hónapig ovulációs teszttel. Persze akkor jött össze a baba amikor épp elfelejtettem megvenni a tesztet..:-)

Ha belegondolsz akkor azért érdemes pár nappal már a peteérés előtt együtt lennetek, mert a spermiumok nem aznap érik el a petesejtet, hanem vándorolnak pár napig míg elérnek a célig.

Egy dolgot azért tanácsolnék: sok-sok türelem kell hozzá. Van akinek elsőre összejön, van akinek csak másfél év múlva, még akkor is ha egészségesek.

2008. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem regisztrálj a ciklus.hu-n, ott mutatják, hogy mikor vagy a legtermékenyebb stb... De azért ne görcsöljetek rá csak élvezzétek egymást ahogy eddig is, csak most védekezés nélkül. Sok sikert! :)
2008. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se görcsölj rajta!! Ha minden másnap együtt vagytok az jó! Én még ovu mikroszkópot is vettem, de soha nem láttam rajta páfrányt. Aztán, amikor már elkönyveltem, hogy nem sikerült(azt hittem, hogy peteérésem sincs), kiderült, hogy jön a baba! Tényleg ne görcsölj, élvezzétek egymást, és ha jönni akar, majd jön!

Kitartás!! És mielőbbi babásodást kívánok!

2008. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokáig nekem se jött össze a baba.vettem mikroszkopot, regisztráltam a ciklus. hu.n, de semmi.aztán vettem ovú tesztet ami teljesen eltérő idöt mutatott a peteérésre mint a ciklus.hu.a második tesztnél peteérés elött 3 nappal szeretkeztünk, mert mással voltunk elfoglalva, és akkor jött a baba.amikor tuti voltam benne, hogy na most nem.ne aggodj,fog jönni az a babó.csak éld a megszokott életed.
2008. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a sok hasznos infót.
2008. júl. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!