Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódástól az a...

Lehetett beágyazódástól az a fájdalom, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Két napja nagyon erős szúró érzést éreztem a jobb petefészkemnél. Annyira fájt, hogy nem tudtam oldalon feküdni. Azóta az erős fájdalom megszűnt, csak enyhén görcsölök. Még két nap van a nem várt menziig.
2008. júl. 10. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább peteéréskor éreztem szúrást a petefészkemnél.

A beágyazódást én speciel észre sem vettem, de úgy tűnne logikusnak, hogy ha a beágyazódást a méhednél éreznéd, mert a peteéréskor a pete így is úgy is kikerül a petefészekből, a petevezetékben találkozhat a spermiummal és megtermékenyüléskor onnan utazik tovább a méhbe és beágyazódik. Szóval ekkor már nem sok köze van a petefészekhez.

Én az első elmaradt mensi előtt enyhe görcsöket éreztem a szokásos helyen, a méhemnél, majd az első napon erősebbet, mint valaha menstruáció idején. Én akkor biztos voltam benne, hogy ebből nem lesz baba, ennek ellenére nem jött meg és másnap teszteltem, akkor már pozitív volt.

Azt hiszem, hogy nincs értelme tippelgetni, várj három-négy napot, ha nem jön meg, akkor tesztelj! Sok sikert!

2008. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!