Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hőleesés meg mit jelenthe...

Ez a hőleesés meg mit jelenthet? Bocsi, aki már látta a görbémet, de már nem tudom, hogy mit gondoljak. Semmilyen tünetem nincs, nincs ovufájdalmam se, volt már + ovutesztem is.

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 18. 08:20
 1/5 A kérdező kommentje:
28-32 nap között szokott megjönni.
2009. nov. 18. 08:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak most vagyok a 19. ciklusnapon. Nem felfelé kéne mennie a hőmnek. Jaj már nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet ez. Már semmit sem értek. Légyszi segitsetek!!!
2009. nov. 18. 08:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem válaszol nekem senki? Kérlek irjatok! Azt hallottam, hogy a beágyazódás környékén egy napra eshet a hő. Ez ténleg igy van? És hányadik napon?
2009. nov. 18. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabályos görbe, tehát nem könnyű bármit is mondani...

Szerintem itt még nem történt semmi.

Később várható a tüszőrepedés, ha lesz egyáltalán. Ez az én meglátásom, szóval az a beágyazódás dolog szerintem még nagyon nincs itt :(

(Bocsi, ha nem tetszik majd a válaszom.)

2009. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden meglátást szivesen veszek. Köszönöm , hogy válaszoltál. Szerintem is nagyon fura görbe. Még ilyen nem is volt.
2009. nov. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!