Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legjobb pózok babaprojekthez?

Legjobb pózok babaprojekthez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy. Ami jólesik :) feljut, aminek fel kell, csak maradjon a hüvelyben a férfi :)
2013. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Vannak kismamák, akik nagyon tudományosan állnak a gyerekgyártáshoz.

Számolják az ovut, hőmérőzés, ovu-teszt, menetrend szerint szex, a legalkalmasabb pózban, aztán gyertyállás, stb..


Szerintem a spontán szerelemgyerek a legszebb élmény.

2013. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne öld meg az együttléteket.
2013. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ovu teszttel sem feltétlenül lehet megölni az együttléteket.Csak akkor kell együtt lenni,amikor pozi lesz az ovu teszt.Mi csak akkor az egyszer voltunk együtt abban a hónapban és meg is fogant a kisfiúnk :) Jó,persze,az az együttlét nem spontán volt,de nem volt rossz :) És én így is szerelem gyereknek él(t)em meg :)

Mi csak annyit tettünk,hogy misszionárius pózban gyártottuk le a kisfiúnkat és az együttlét után még 15 percre 2 kispárnát tettem a fenekem alá,tehát megemeltem.


Fél éves baba anyukája

2013. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%
Két egészséges felnőttnek szerintem mindegy hogy csinálják.Nálunk a gyógyszer abbahagyása után egy hónapra ment élesbe és egyből megfogant mind a kettő gyermek.
2013. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
Az attól függ fogy fiút vagy lányt akarsz???
2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!