Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy eddig a fertőzés...

Lehet hogy eddig a fertőzés miatt nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Kb. 9 hónapja próbálkozunk,de eddig mindig volt valami problémám(Felfázás,folyás..)Két hete voltam dokinál,és kitenyészett gardnerella baktérium bennem.a párommal kaptunk antibiotikumot,és én hüvelykúpot.egy hét múlva fejeződik be a kúra,utána próbálkozhatunk újra.Már nagyon várjuk a babát,lehet hogy eddig a betegségek miatt nem sikerült?Mert peteérésem van,és terhes is voltam már két éve csak akkor védekezés miatt csúszott be,és sajnos még egyetemista voltam,és nem tarthattuk meg.Írjon aki hasonló cipőben jár.
2008. júl. 9. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is volt egy abortuszom,és ma egy egészséges 5hónapos kislány boldog anyukája vagyok.

Igen lehetséges a folyás miatt nem esel teherbe.Egy ismerösöm is így volt.Kikezelték és teherbe esett.

Nekünk 11 hónap kellett mire teherbe estem.

2008. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!