Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha az ovumikroszkó...

Mit jelent, ha az ovumikroszkópom ovuláció utáni 5 napon félig páfrányos-félig buborékos?

Figyelt kérdés

Ovu napján csodálatos páfrányaim voltak,utána 2 napig semmi,most megint 2 napja buborékos és páfrányos.A páfrányok nyüzsögnek,nem nagy ágacskákat látok,hanem kicsi szálacskákat amik belemosódnak a buborékokba,de az egész mikroszkóp tele van velük.

Lehet semmi jelentősége de nagyon sokat hallottam arról,hogy igenis terhességet jelzett!Még 8 napom van nem vártig.


2009. nov. 17. 20:27
 1/2 A kérdező kommentje:

Nagyon jó! Én mindenkinek szoktam válaszolni,nekem senki se ír???

Miért nem válaszol legalább egy olyan aki ért a mikroszkóphoz???

Szomorú vagyok,mert sokszor olyan buta és egyértelmű kérdésekre tudnak itt válaszolni,az enyémre meg senki....

HELP SOMEBODY PLEASE!!!!

2009. nov. 19. 11:20
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért nem ír senki, mert nem nagyon van tapasztalat mikroszkóppal.

Nekem sincs!

Azóta már biztosan kiderült, van-e baba a pociban.

Gratulálhatok?

2009. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!