Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek csak az uh...

Van olyan, akinek csak az uh erősíti meg a babát mert a teszt negatív egy, akár két hét után?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem hallottam, de minden benne van a pakliban.

Elvileg, ha az orvos már uh-n látja, akkor már ki kéne mutassa a teszt is.

Puszi

2008. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A húgom nyolc hetes volt mikor kiderült hogy babás, ez csütörtök volt, hétfőn még negatívat tesztelt. szóval előfordulhat. Ja és egy ismerősöm már majdnem három hónapos volt az uh-n mondták neki mert tünetei voltak s elment szóval neki csak akkor lett pozitív. azon röhögött, hogy már lassan mozog a gyerek, de még mindig negatívat tesztel. :) de az ilyen nagyon ritka.
2008. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy csak nagyon kevés hcg-t termel a szervezet és ezért nem mutatja ki a teszt. de ez tényleg nagyon ritka.
2008. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, egyik oka lehet a túl felhígult vizelet (emiatt célszerű első vizeletből, felkelés után tesztelni reggel), a másik pedig a nagyon alacsony HCG szint, ami veszélyes, mert vetéléshez vezethet.
2008. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes terhes vagyok, ma reggel is még negatívat teszteltem!!! Hétfőn megyek dokihoz, mert biztos terhes vagyok! Csak borzasztó így ez az állapot...Fáj a derekam, a mellem mintha kő lenne, már 2 nadrágot kihíztam(az egyik ma reggel szétszakadt ahogy felvettem :D),hajnal 3kor nekiülök enni...és mégis negatív a teszt...
2008. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!