Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most teszteltem egyet gabriell...

Most teszteltem egyet gabriellel. Nagyon halvány vonal jelent meg. Ez lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
A "T" vonalában egy nagyon enyhe vonal látható. Pont ott van ahol kell, olyan vastag is és enyhén rózsaszín. Remélem nem csak szellemkép!Igaz délutáni vizeletből teszteltem. Lehet, az én szemem káprázik, de már máskor is teszteltem gabriellel, és soha nem látszott semmi. Remélem nem én képzelem oda. Mikor csináljak másik tesztet?
2008. júl. 9. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia holnap után ismét tesztelhetsz, reggeli vizeletből, akkor már biztosan erősebb lesz a csík!
2008. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! .-)

Csak azért meglepő, mert nekem megjött a mensim, igaz rövid volt. És előtte is, meg most is a bal oldala feszül a méhemnek. És én nem számítottam erre. Csak mostanság annyit szédülök meg pisilek, hogy gyanús. És megőrülök a savanyú ízekért! Mustár, feta sajt stb. Ezért tesztetltem. Hátha baba lesz! Reménykedem! :-)

2008. júl. 9. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez pozitiv. bár csak már én is..
2008. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még egyáltalán nem biztos, hogy babó! De remélem! És remélem mindenkinek hamarosan jó erőteljes két csikja lesz! (velem együtt! ):-)
2008. júl. 9. 13:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön a baba...bízom a további + tesztben. (Az első válaszoló voltam)
2008. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Szétszedtem a tesztet, és így sokkal jobban látszik, mert engem az a műanyag felület bezavart. De még mindig csak akkor fogom elhinni, ha a következő is pozitív! :-) Annyira szeretném! Tényleg remélem, hogy nemsokára mindenki boldogan és terhesen fog vigyorogni! :-D
2008. júl. 9. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:

De édes vagy, nagyon kiváncsi lehettél, ha szereltél is..., nagyon szurkolok, a hcg szint két naponta duplázódik, tuti hogy + lesz, ha most is az volt.

(Megint az első válaszoló voltam)

2008. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:-) Én eddig nem tudtam, hogy ezt szét lehet szedni. De viccen kívül, ez még azért nincs kőbe vésve. Majd pár nap múlva. ha az is pozitív, akkor már lehet bízni hozzá! :-)
2008. júl. 9. 13:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Pozitív irányba nem szokott tévedni a teszt! :)
2008. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha esetleg reggel nem lenne erősebb a vonal ne aggódj, mert Nálam például a délutáni teszt erősebb volt. Akkor próbáld meg a következő nap is.
2008. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!