Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességre...

Ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
voltam tükrözésen,abbahygtam a tabit...most voltam nőgyógyásznál kaptam gyulladáscsökkentőt de ezek nem használnak...most megint voltam a tükrös orvosnál..adtak 2gyógyszert...megnézte a hasam h non fel van fújódva..és h nem e vok terhes..de nődokinál mikor vtam azt mondta a méh rendben..ugye nem vok terhes?(vannak hányingereim néha...de fekélyem is volt..)18vok...help
2008. júl. 9. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt mondta volna a doki hogyha terhes vagy. A felfújódás lehet mástól is. szerintem megnyugodhatsz.
2008. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyértemü hogy nem,ha dokinàl vagy az mondja ha terhes vagy.
2008. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Érdemes egy terhességi tesztet venni, az igazán megnyugtatja az embert és nem hiszem, hogy nem mutatná ki, mint ahogy egyesek riogattak...

Ugyanígy aggódtam és végül elmentem nőgyógyászhoz is...de mondhatni, hogy teljesen felesleges volt...annyit mondott, hogy szerinte a méh nem lett nagyobb és, hogy valószínűleg nem vagyok terhes és ajánlotta, hogy vegyek egy tesztet.... -.-' Szóval ennyit erről...

2008. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!