Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Ha a ciklusban csak...

Fontos! Ha a ciklusban csak egyszer küldenek el hormonvizsgálatra, akkor honna tudják, hogy minden ok-e?

Figyelt kérdés
Egy csomó dolog csak a peteérés utáni eredményből látszik, nem? Engem meg csak a ciklus 3. napján küldött a doki.
2009. nov. 16. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A progeszteront a peteérés után kell nézni, mégpedig a peteérés utáni 7.napon.

Nálad milyen hormonokat néznek?

magán orvoshoz jársz?

2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne, mert most jöttem az endokrinológustól és minden-minden rendben. Mégsem esek teherbe 15 hónapja. :-( A Ciklus 6. napján vettek vért.

Bocs, hogy érdemben nem tudtam válaszolni.

2009. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A teljes hormonprofil 3 vizsgálatból áll, a ciklus 3., 20. és 24. napján. Legalábbis a Budai Meddőségi Centrumban, ahová mi járunk, ott így van.

A 3. napon alaphormonok: Estradiol, LH, FSH, Prl, TSH, Tesztoszteron

A 20. és 24. napon progeszteron.


[link]

[link]

2009. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, magándokihoz járok. És én is ezeket olvasgattam itt, amiket írtatok, de akkor hogyhogy csak a 3. napon kell mennem és ez elég? Mert megkérdeztem a dokit és azt mondta, nem kell mégegyszer menni.
2009. nov. 17. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!