Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szeméremdombom teljesen ki...

A szeméremdombom teljesen ki van domborodva, ha fekszem akkor is. Teljesen előre domdorodik alul. Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ostoba kérdés, de én még soha nem láttam ilyennek. Már hetek óta ilyen, múlt héten volt meg, de nem laposodott le mint szokott. Lehetek terhes? Vagy butaság? Hiszen megjött. Bocsi, a buta kérdés miatt, de szeretném, ha válaszolnátok. Ja, és egyfolytában a bal oldala szurkál és feszül a méhemnek, már mensi előtt is az a rész volt érzékeny. Máskor az egész szokott görcsölni.
2008. júl. 9. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehetsz terhes.

Lehet, hogy valami gyulladás áll fenn, és ezért fáj meg szurkál. Én a helyedben inkább dokihoz mennék ezzel. Biztos nincs semmi baj, de ha lenne is, jobb megelőzni.

Ha akarsz, csinálj egy tesztet, hogy megbizonyosodj:)

Puszi

2008. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Azt nem mondtam, hogy a mensim rövidebb volt mint szokott, és a múlt hónapban voltam dokinál, aki mindent rendben talált. De azért elmegyek most is.
2008. júl. 9. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!