Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni a mensi...

Teherbe lehet esni a mensi előtt pár nappal?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt meg, rövid volt. Előtte a hőm végig 37 körül volt. Picit lejjebb ment, de most megint 36.9. Ma vagyok a ciklusom 9. napján. Ciklusaim 31-32 naposak. Tegnap barnás -rózsaszínes folt volt a tisztaságimon, és azóta görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Pár napja nagyon szédülök, meg állandóan ennék "valamit", de amikor belekóstolok már nem kell. Mitől lehet ez? Megjöhetett úgy, hogy babás vagyok? Vagy ez csak pé? Vagy hormonok? Negyedik hónapja nem szedek gyógyszert. Köszönök minden választ, mert nagyon fontos! (mint mindenkinek :-) Ja és a mensim előtt az egyik mellemből sárgás átlátszó folyadék jött egy napig.
2008. júl. 9. 07:42
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a mustárt nagyok kivánom, a mustáros dolgokat. Ez nagy hülyeség?? Már én sem tudom. Szeretnék babát, de nem akarok állandóan tesztelni.
2008. júl. 9. 07:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még egy kicsit és csinálj tesztet, hogy megbizonyosodj a dolgokról.

Az élet sok mindent produkálhat, így akár teherbe is eshettél.

De lehet, hogy az a barnás valami pé. volt. Bár a ciklus 8.-ik napján alighanem ez kizárt.

Az is lehet, hogy a gyógyszertől még rendesen nem tisztult ki a szervezeted, és a hormonok produkálják ezt.

mindenesetre sok sikert kívánok előre is :)

2008. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-) Most nézem, hogy elvileg a múlt hónapban pé körül is együtt voltunk. De akkor miért jött meg? Szóval én ezt már nem is értem. Szerintem tuti akkor fog összejöni a babó, amikor egyáltalán nem számítunk rá! :-)
2008. júl. 9. 07:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy most sűrű, krémes folyásom van, ami így mensi után nem tudom jó-e, mert eddig nem néztem. :-)
2008. júl. 9. 07:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző író:

Tuti, hogy akkor fog összejönni, amikor az ember nem nagyon számít rá.

Mi majd 2 éve próbálkozunk, mi már nem nagyon számítunk rá. ( dehogynem ) :)

Soha nem szabad feladni. A remény hal meg utoljára ;)

2008. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez így van! Sok sikert nektek, remélem hamarosan boldogan fogod közölni mindenkivel, hogy kisbabát vársz! :-)
2008. júl. 9. 08:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én sem számítottam akkor a két csíkra...anni év és negatív teszt után. Már nem is foglalkoztam vele, csak kíváncsiságképpen teszteletem. Nálam jobban senki nem lepődött meg!

Azért mert múlt hónapban megjött, még lehet, hogy teherbeestél...sokaknál előfordul ilyen.

Amikor először kimaradt, nekem is voltak görcseim, rózsaszines folyásom, minden percben azt hittem, na majd most jön meg...Hát azóta se!:)

Most még a ciklusod elején vagy, a végéig türelem, ha addig nem jön meg, irány a tesztért! a tüneteid lehetnek a terhesség jelei, de még nem tuti biztos.

Hohy a melledből miért jött aza folyadék, nem tudo, én olyat nem tapasztaltam, no de minden nő másképp él meg dolgokat...

Nagyon szorítok neked és vigyázz nagyon magadra!

23 hetes pocakos

2008. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a picihez, és igyekszem türelmes lenni! Remélem baba van a dologban, ha nem, próbálkozunk. :-)

Jó babavárást!

2008. júl. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!