Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, a reggeli...

Egy hete késik, a reggeli teszt negatív. Miért?

Figyelt kérdés
Nem értem, bajom lehet? Babát szeretnénk a párommal, pé - körül másnaponta próbálkoztunk. Menzesznek se híre se hamva. Fehér krémszerű folyásom van, néha picit "feszül" a hasam. Mit tegyek? Ha nem vagyok terhes miért nem jön meg? :(
2008. júl. 9. 06:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok orvoshoz, mondta h semmi akadálya a babának, a ciklusom átlagosan 29 napos.
2008. júl. 9. 06:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok terhes, de sok válasz között olvastam, hogy akár 6 hetes korig sem mutat a teszt semmit. Amit leírtál azok alapján szerintem babás vagy, csak még nincs elég hormon a szervezetedben amit ki tudna mutatni a teszt. Pár nap múlva reggel csinálj újat! Szorítok!!! :-)
2008. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nincs még elég HCG-d. De ha most nem sikerült mégsem, próbálkozz továbbra is. Drukkolok nektek!! Írj ha van valami "esemény". :)
2008. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem több idő eltelt 1 hétnél, mikor tesztet csináltam, igaz, pozitív lett. De a barátnőim tapasztalatából tudom, nem minden teszt megbízható, érdemes min kettőt csinálni. Addig én sem hittem el, amíg orvos meg nem erősítette...

Most kell a sok türelem, tudom, nehéz...

Várj 1-2 napot, csinálj még egy tesztet reegeli első vizeletből, hátha már 2 csík lesz...:)

Drukkolok nektek! Addig meg folytassátok a testgyakorlást, legalább jobban telik az idő:)

23 hetes pocakos

2008. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Feltétlen megírom az eredményt! :) Sztem hétvégén próbálkozom újra. Ha addig sem jön meg, akkor orvos! Bízom abban, hogy babuc van, és nem más.

Köszönöm a válaszokat!

2008. júl. 9. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
sajna akkor ez nemsikerült.
2008. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött reggel :(((((( Reméljük, legközelebb összejön! Szomorú vagyok!
2008. júl. 10. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!