Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazódás?...

Lehetséges a beágyazódás? Lehet baba belöle? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
27én volt ovum. 3napja nagyon fáj és érzékeny a mellbimbóm. néha úgy érzem mint ha meg akarna jönni de nagyon enyhén föleg ha megyek és utána leülök. de még korai a nem várt 11e körül nem várom. van esélyem?

2013. nov. 3. 19:41
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/314 Maya715 ***** válasza:
100%
Oh gratula 24-es!Többieknek nagy-nagy drukk!Nekem holnap nem kéne megjönni!Bízom benne,hogy nem is fog!És milyen a hasatok?Kemèny,puha?Nekem a köldökömtől lefelé ha picit megnyomom akkor fáj semmi egyéb meg a mellfájdalom!
2013. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/314 A kérdező kommentje:
nekem a hasamba néha szúr. de már annak is örülök hogy úgy keltem hogy most nem görcsöl a hasam. meg feszül a mellem.
2013. nov. 12. 06:46
 163/314 Maya715 ***** válasza:
Sziasztok!Nekem sincs görcs csak mellfájdalom és baromi hányinger!Nem merek teztelni mert 2nappal ezelőtt még negatív volt várok még pár napot!
2013. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/314 anonim ***** válasza:

"S" vagyok... múlt szerda óta kínlódok hogy végre megjöjjön...valami nagyon nincs rendben :( azóta is minden nap egy pötty vér vagy barnázás, de nincs rendes vérzés, nincs görcs. Nem tudjátok mégis mitől lehet ez? Már mindent próbáltam, meleg fürdő, torna...és nem akar megjönni :(

Ovum viszont tuti hogy volt mert fel is ment a hőm 36.8 ra, szóval nem lehet ovu nélküli hónap.

Más: most olvastam, hogy a chlamydia okozhat petevezeték elzáródást és ezzel meddőséget :( hát, nekem régebben elég sűrűn voltak fertőzéseim, és mivel nem tudtam dokihoz rohangálni 2 hetente, próbáltam otthon "kezelni" (laktobacis kúppal, stb). Most már kezdek attól félni, hogy emiatt nem jön a pici babánk :(((((

2013. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/314 anonim ***** válasza:
Igen, reggeli elsőből csináltam aznap mikor meg kellett volna jönnie! El sem akartam hinni! 28-án volt ovum, akkor volt nagyon bőséges átlátszó,nyúlós folyásom mint még sosem, és rá 5 napra szintén volt egy reggel hogy nyúlós volt, ami szintén sose volt nálam! Valahogy éreztem, hogy most jó lesz! :)
2013. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/314 Maya715 ***** válasza:
És neked mensis görcsök?Nekem előjön minden nap 1-2órára mindig úgy vagyok vele,hogy most jött meg de semmi.
2013. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/314 anonim ***** válasza:
Ovu után én folyamatosan úgy éreztem hogy meg fog jönni, több mint egy hétig, sőt még a beágyazódás tartott végig mensis görcseim voltak. A mellem pdig két oldalt most már nagyon fáj!
2013. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/314 anonim ***** válasza:

sziasztok!nekem sincs semmi más tünet,csak néha szúr a hasam,a mellem meg feszül,olyan teltebbnek érzem!mai nap még döntő lehet!holnap reggel fogok tesztelni!

Amúgy ez ilyenkor így van,hogy semmi más tünet nincs?

8.

2013. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/314 A kérdező kommentje:
kedves S!nem tudom mitől lehet. tesztet csináltál? én sajnos nem tudok holnap tesztetni mert velem volt a párom és nem akarom hogy tudjon róla. holnap veszek és csütörtökön tesztelek.
2013. nov. 12. 13:21
 170/314 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!miért nem akarod,hogy a párod ne tudjon róla?én ma akartam tesztelni,de a párom megkért,hogy majd együtt csináljuk meg holnap reggel!

Van valamilyen tüneted?8as vagyok! A.

2013. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!