Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserjekapszult csak...

A barátcserjekapszult csak vényre lehet kapni? És ha cickafark tabletta+ palástfű tea? Tapasztaltok? PCOS vagyok. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,én is pcos vagyok, tegnap rendeltem a netem barátcserje kapszulát, tehát nem kell hozzá recept.Remélem használ, egyébként nálam 1 hónapja derült ki, és metformint szedek.Neked mit adott a doki?
2009. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még semmit.DE ultrahanggal már megállapította.
2009. nov. 15. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Metformin muszáj lenne. Meg diéta és mozgás. ez a 3-as kezelés. Mellette kiegészítőknek jók, amiket említettél. endokrinológust keress fel. Na meg olvasgasd: pcos.hu
2009. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátcserje kapszulát gyogynövény szaküzletben tudsz venni.Patikában recept nélkül Premens néven forgalmazzák.
2009. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!