Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2. hónapja hogy késik a...

Már 2. hónapja hogy késik a mensim a megszokottól, de baba nem volt bár most nem csináltam tesztet. Kevés volt a mensim és 4 napot késett is. Mensi után e gy nappal fehér vizes folyást észleltem ami azóta is tart. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nagyon szeretnénk babát! A válaszokat előre is köszi! 21 éves lány!
2008. júl. 8. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj!!! Szorítok! :)
2008. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most ma krémes volt és nem is kevés tisztaságit használok és a méhemben enyhe szurkát érzek. Ez jó jel?
2008. júl. 8. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
TESZTELJ!!!!szorítok,szerintem baba
2008. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia!Hát nagyon úgy néz ki, hogy egy cipőben járunk..:DNekem is késet a mensi majd pár nap késéssel megjöt,de nem úgy ahogy szokot és csak egy kicsit volt meg.Azóta lent a hasamnál szúrást érzek és émelygek..mintha a hasam is fel lenne puffadva.Ma reggel teszteltem,de negatív lett.Kipróbáltam ezt a has simogatós dolgot...hát megszédültem tőle, viszont has fájást nem éreztem.Én is hétfőn megyek dokihoz:D Biztos ami biztos.
2008. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok! Én ma voltam dokinál és én terhes vagyok!!! :D Annyira boldog vagyok!

És neked mit mondot?

2008. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes! De próba szerencse!
2008. júl. 15. 16:32
 7/7 anonim válasza:
Szorítok neked, hogy mihamarabb nektek is össze jöjjön!
2008. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!