Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kazettás Gabriel teszt...

A kazettás Gabriel teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A 2. levél Lindynette 20-nál járok. Most szedek először fogamzásgátlót. Az első levél után nem jött meg a 7 nap alatt. Az doki azt mondta h ez ritkán de előfordul, minden esetre csináltam Gabriel terhességi tesztet. Az első negatív lett, de pár nap múlva csináltam még egyet, amire véletlen 3 csepp helyett 4 cseppett tettem. Azt hallottam hogy ezeknek a teszteknek nem tesz jót ha több csepp kerül rá, mert meghamisíthatják az eredményt. A teszten nem ott ahol kellene, tehát nem a pozitív csík helyén hanem tőle jobbra majdnem teljesen a jobb szélén non halvány csík jelent meg. Ez most mit jelent? Azt hogy elázott a teszt? A terhességnek semmi jelét nem érzem.

Anyunak is mutattam, ő is ilyet használt a most 4 éves kisöcsémmel és csak az 5. mutatta ki halványan hogy terhes. Anyu azt tanácsolta hogy pár nap múlva csináljak még egyet csak vizeletsugarasat. Légyszi ha tudtok segítsetek!Mit tegyek? A dokim szabin van, máshoz pedig nem merek egyenlőre menni.


2008. júl. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Hm nehéz ügy,látni kéne azt a tesztet,de nem hinném hogy elázott,még ha több vizelt is került rá akkor sem mutatna pozitívat mert vagy van hcg vagy nincs a szervezetedben!

Anyukának volt igaza megkéne csinálnod még egy tesztet

és akkor majd kiderül van e baba!A fogamzásgálótól lehet hogy nem jön meg időben mert ez majd úgy helyre hozza a ciklusod ,hogy percre pontosan fog megjönni ne izgulj!Szerintem nagyon kicsi az esélye hogy terhes légy!

2008. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár szedek gyógyszert, és nem egyértelmű a teszt, már lehet, hogy holnap reggel tudok csinálni egy másikat. Ha van baba azt mihamarabb jó lenne kideríteni mert akkor sűrgősen abba kell hagynom a gyógyszert. Bár csak 21 éves vagyok mégis örülnék egy picúrnak.
2008. júl. 8. 12:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja de egyébként meg szerintem ha van baba akkor már egyértelműen kikellene mutatni a tesztnek 3 hét után nem?
2008. júl. 8. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem befolyásolja a tesztet, hogy négy vagy három csepp megy rá az alsó rublikára. Persze, ha a teszt részre nem megy rá, mert akkor lehet, hogy a nedvesség hatására festődött meg.

Ha csak az alsó részre ment, akkor a halvány csík is csík.

Bár olyat még nem láttam, hogy csak az egyik szélén jelenik meg.

Szerintem is csinálj még egy tesztet és légy óvatos a cseppentésnél. Egyenként, lassan cseppents!

Szerintem, ha nem jött meg időre, akkor a teszt már kimutatja, ha terhes vagy!

Sok sikert!

2008. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na majd kiderül pár nap múlva h mi a helyzet. Mindenesetre mutattam a barátnőmnek és ő is azt mondta h csináljak még egyet. Ugyanis elég érdekes így, hogy a C betű alatt ott a csík a T betű alatt semmi, de teljesen kinnt a jobb szélétől kb. 3mm-re pedig halványan elszíneződött.(igaz nagyon halvány, alig kivehető) Köszi szépen a tanácsot!
2008. júl. 8. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozott a vőlegényem munkából jövet két tesztet az egyiket megcsináltam most délután, egyértelműen negatív. :( Azért a másikat megcsinálom még holnap reggel biztos ami biztos, első vizeletből.
2008. júl. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!