Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezni valamit, vagy van...

Érezni valamit, vagy van valami jel, ami beágyazódásra utalhat?

Figyelt kérdés
Én körülbelül most tarthatok ott, és a bal petefészkemnél néha-néha erős szúrásokat érzek!
2008. júl. 8. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a peteéréstöl a beágyazódásik szúrkálhat is. még utánna is kicsit, feszülhet a hasads eészen a mensiig. ez normális, de nem jelenti hogy van beágyazódás.
2008. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is most vagyok abban az időben, de nem érzek semmit, csak a szívem mélyén annyit, hogy megint nem sikerült. Én már csak abban bízom, hogy csal a női megérzésem. Nagyon sok sikert!!!
2008. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszólónak írnám, hogy azt hiszem a szívem mélyén én is azt érzem, hogy most sem sikerült! De tudod a remény hal meg utoljára! Bizakodom én is! Te is tedd!
2008. júl. 8. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Hát, én magam is tudom, hogy 5hónap sikertelenség nem a világ, de előző hónapokban az utolsó utáni pillanatban is bízva bíztam.Most pedig alig elmúlt a pém, és már rám is tört ez az érzés, amivel nem tudok mit kezdeni.
2008. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi is kb. 5 hónapja szeretnénk babát! Én is mindig reménykedem. Én mérem a hőmet is és most úgy tűnik, hogy jó időben kaptuk el a dolgot! Eddig valahogy mindig "lemaradtunk" róla! Reménykedem, mert nem tudok mást! Ha nagyon elkeseredsz, az nem tesz jót! Állj pozitívan a dolgokhoz. Új hónap újabb esélyek, és közben gondolj arra, hogy van aki már évek óta szeretne babát, mi meg "csak" "pár" hónapja! Bár nekünk ez is rengeteg idő! Kitartást! Szorítok Neked!
2008. júl. 8. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok.Igen, tudom én ezeket, csak most valahogy úgy érzem, hogy csak arról szól az életünk,hogy méregetek, tesztelek, kiszámolom a pét, jól időzítünk és mégsem jön össze. Tudom, hogy van, aki nagyon sokat vár a babára és nem is türelmetlennek érzem most magam, hanem sokkal inkább elkeseredettnek, mert valamiért már "áltatni" sem tudom magam azzal, hogy majd most összejön, mert érzem, hogy nem így van. De 1hét múlva úgyis kiderül. Köszönöm a bíztatást!! Remélem végre sikeres hónapotok lesz, én szorítok!!!!
2008. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!