Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon sikerült? Tesztelni...

Ez vajon sikerült? Tesztelni nem szeretnék még, többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem szeretnék még tesztelni, mert már sok olyan eset volt, hogy beleéltem magam, és semmi nem lett belőle.

Szeptember 27-én jött meg utoljára, 29 napos a ciklusom. Október 26-ra nem vártam, nem is jött, eddig 4 napos késésben vagyok. Gyakran van hányingerem, nem reggelente, hanem a nap bármely szakában előfordulhat. Mostanában nagyon ingadozik a hangulatom, sokszor van az, hogy nevetek, mint az őrültek, és hirtelen a másik pillanatban már sírni tudnék. A "sírni tudnék" rész valószínűleg abból fakad, hogy édesapámmal nagyon összevesztünk még augusztus végén, és azóta nem beszélünk, és nagyon hiányzik... Nagyon sokszor járok pisilni. Viszont a munkahelyemen az elmúlt 2 napban folyton citromos vizet ittam, vagy csak szimplán olyan szódát, amiben volt 1, vagy 2 citromkarika. A megszokott mennyiségnél nem iszom többet, viszont gyakrabban pisilek. A késés, és a gyakori pisilés a citromtól lehet, vagy sikerült a baba?

Nagyon fáradékony is lettem, folyton csak aludnék, viszont korán kelek, 7-8 körül, pedig amikor nincs munka az adott napon, szoktam aludni olyan 11-12 óráig is... Mindenfélét eszem, nagy mennyiségben. A tegnap esti vacsorám például (amikor még bent voltam a munkahelyemen 8 óra táján) kettő nagy szelet melegszendvics volt. Amikor hazajöttem, 2 szelet szendvics, 1 nagy joghurt, és egy nagy bögre kakaó volt. Az előbb reggeliztem, körülbelül 1 órája, de már megint csak ennék és ennék. Nagyon vágyom egy kis édességre... Ma is megyek dolgozni, de semmi kedvem nincs hozzá, lustább vagyok, mint valaha.

Mi a véleményetek? Ne írjátok, hogy csináljak tesztet, mert majd fogok, csak még nem szeretnék, elsősorban a véleményetek érdekelne. Elnézést a nagyregényért, de jobb, ha részletesen írom le :) A válaszokat előre köszönöm!



2013. okt. 30. 10:55
1 2
 1/14 Tica0121 ***** válasza:
Nem akarom elkiabálni, de szerintem babs vagy! Nekem is ezek voltaka "tüneteim" ! :)
2013. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ígéretes :) ezek tipikus terhességi tünetek, és ha késik is, akkor nem csak beképzeled magadnak. Tesztet majd olyan 3 nap múlva csinálj szerintem, remélem, addig nem jön meg. A citrom ad egy kis okot a kételkedésre, de 4 nappal nem szokta eltolni. Sok szerencsét, drukkolok :)
2013. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
4 nap késés után bármikor tesztelhetsz. Tünetek alapján lehet baba is, de lehet pszichés is mivel nagyon akarod. Nem kell húzni az időt, lehet most sikerült.
2013. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Tünetekre ne alapozz, mert az égvilágon semmit sem jelentenek (jelenthetik hogy terhes vagy, nomeg azt is hogy nagyon az akarsz lenni), a késés ígéretes, szerintem akár most is tesztelhetnél... miért lenne nagyobb csalódás a negatív teszt, mint az ha megjön? Ezt nem értem....
2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan tezstelhetsz már, kikell már mutatnia. Biztosat a tezst mond mi itt nem tudunk biztosat mondani. szerintem fölösleges továbbra is bizonytalanságban lenned amikor már egy tezst pár percen belül megmondja.
2013. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tica0121 ***** válasza:
Ha teszteltél megírnád, hogy jól tippeltem-e? :)
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Természetesen megírom! :)
2013. okt. 30. 11:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak még várok pár napot...
2013. okt. 30. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetnél!!!:)
2013. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma este is?
2013. okt. 30. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!