Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz a várható PÉ-m,...

Holnap lesz a várható PÉ-m, ha ma együtt voltunk a párommal, mennyi esélye van, hogy összejöhet a bébi?

Figyelt kérdés
Már alig bírom kivárni a nemvárt mensit,hogy tesztelhessek! 3 napja fel van puffadva a hasam, és szédelgek. Kis hányingerem is van evés előtt. Nem tudom mitől lehet. Az eddigi ztesztjeim negatívak, de most mással próbálkozom. Hallottam hogy a Gabriel, a Clearblue és a Medilab elég jók. Most Clearbluet vettem, azzal tesztelek másfél hét múlva. Szorítsatok!
2008. júl. 7. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajaj,nagyon is sok esélye van!Mivel a spermiumok 48 óráig élnek és holnap lesz peteérésed akkor a pete elindul és jó eséllyel találkozik a hímivarsejttel,a fiú gyors de kevés ideig él,a lány lomha de kitartó!Az utóbbira tippelnék a te esetedben!De ha ma voltatok eggyütt akkor kb 12 nap és kimutatja a teszt!NAGYON SZORÍTOK !ÍRJ IDE HA TESZTELTÉL!
2008. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindenképpen írok, ha sikerül a bébi! :)
2008. júl. 7. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó időben voltatok együtt. De most már probálj másra gondolni. Tapasztalatból mondom. Én is túlságosan görcsösen akartam már terhes lenni. A ciklusom felétől már szédültem, hányingerem volt. Már kezdtem beleélni magam, hogy igen sikerült. Aztán minden hónapban megjött. Ez volt négy hónapon keresztül. Elgondolkodtam azon,, hogy ez igy nem lesz jó. Elengedtem ezt a görcsös akarást, a köv. hónapban már nem jött meg.
2008. júl. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gratulálok 2. válaszoló! Remélem én is így leszek...
2008. júl. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!