Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet menses alatt is?

Peteérés lehet menses alatt is?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen a mensesem...van hogy 20 napos a ciklusom, van hogy 44 nap. Termékenység kalkulátorral számolva menses napjaira is esnek a termékeny napok. Fél éve hagytam abba a gyógyszert. Lehet, hogy nincs is peteérésem?
2008. júl. 7. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti vennék ovu-tesztet, vagy mikroszkópot. Azzal kiderülne, hogy van-e, és mikor van peteérésed. Ha babát akarsz, érdemes beruházni rá! Egyébként előfordulhat PÉ mensi alatt is, de borzasztó ritka.
2008. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hallottam olyan esetről, hogy mensi alatt volt peteérése valakinek. Hőmérőzéssel probálkoztál már?

Az ovu teszt szerintem is jó megoldás lehet. UH-val is kiderithető a dolog.

2008. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt peteérésem...sajnos pcos-t állapítottak meg nálam.
2008. júl. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!