Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu-n vezetem a...

A ciklus.hu-n vezetem a hőgörbémet a mult hónap ugymond mesébe illő volt de mégse jött össze a babó nem jókor voltunk együtt.?

Figyelt kérdés
ebbe a hónapba már fel voltam készülve a 10.naptól a pé-re és a görbém is úgy alakult hogy a 14. napon volt a pé. erre utána szinte megzavarodott a hőm és nagyon elkezdett ugrálni most a 21.napomon vagyok és ha még felfele ível a görbém akkor a 18. napra fogja betenni a vonalat. az lehet hogy egyik hónapba 11. napon a másik hónapb a 18. napon vagy egyáltalán nics pé-sem? így hogy tudok a következő hónapba felkészülni arra hogy mikor lesz. és olyan előfordulhat hogy a ciklus. hu rossz helyre teszi a vonalat? köszi a válaszokat
2008. júl. 7. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom. én si a ciklus.hu-n vezetem és eddig nincs eredmény, pedig ott egyértelműen mutatja nekem a pé-t. Az előző hónapban a 13. napra tette a pét a hőm szerint , most pedig a 9. napra.

Én következő hónapban megpróbálom az lh tesztet. azt mondják az tuti.

2008. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben az ovulációs tesztet használtam amit patikában kapni. Babymark a neve, és jó borsos az ára. Viszont azzal is csak 5 hónap után jött össze a baba, előtte egy évig semmi. De ez teljesen normális. 1-1.5 év próbálkozás teljesen belefér akkor is, ha egyébként mindkét fél rendben van. Türelem kell hozzá, én azt tudom mondani.
2008. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!