Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal a mensi előtt tesztel...

5 nappal a mensi előtt teszteltem negatívat. Lehetek attól még terhes? Volt, hogy negatív teszt után valakinek mégis pozitív lett a tesztje mensi kimaradása után?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd mensi után tesztelj 5 nappal
2008. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg késik! Aztán tesztelj! Túl korán volt még a tesztnek!
2008. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban túl hamar csináltad meg. Leghamarabb a várható menstruáció első napján, ha nem jön meg, de akkor is reggel az első vizeletből, hogy elég koncentrált legyen. És ha még akkor is negatív és mégsem jön meg pár nap múlva meg lehet ismételni, és akkor már pontos eredményt mutat.
2008. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a mensi előtt két nappal délután teszteltem, és már az is + lett, majd a mensi kimaradása utáni nap is teszteltem az is + lett. Ezek után döntsd el, mikor csinálod a köv. tesztet!
2008. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem várj még ,lehet most ágyazódik a kicsikéd!

Vegyél qupidót az a legérzékenyebb teszt viszot borsos az ára 1500 1900 között mozog!Tudom könnyű mondani de légy türelemes!

2008. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!