Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik. Ma reggeli...

6 napja késik. Ma reggeli tesztem (Lily) negatív lett. Mi lehet a baj? Miért nem jön meg, miért negatív?

Figyelt kérdés
Már volt ilyen májusban, hogy nem jött meg, nem volt peteérésem. Kaptam norcolutot, attól megjött. Most akkor megint nem volt peteérésem? Már február óta nem szedem a gyógyszert. Nagyon elkeseredtem:(
2008. júl. 7. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
akkor most is az lehet hogy mivel nemvolt péd,igy a méhnyálkahártya sem tud megvastagodni és vékonyan meg nemtud lelöködni. menj visza dokihoz és megint ad norcolutot és majd megjön
2008. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a dokihoz és majd megmondja, hogy ugyanaz-e a baj. Egyébként teljesen egészséges párnál 1-1,5 év próbálkozás teljesen normálisnak számít.
2008. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!