Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés környékén a hőm...

Peteérés környékén a hőm lecsökkent. Ilyenkor kell a babáért gyúrni?

Figyelt kérdés

Aggódom hogy ez mégsem pé.

[link]


Clostis hónapom.

Az lh tesztek halványak,a tegnapi kicsit erősebb volt, a minimikroszkóp a 12-ik napon mutatott páfrányt, azóta nemmit. Tojcsi még sehol. :((((( Nem vagyok száraz, olyan krémes. Ez jó?

Nagyon izgulok, úgy szeretném már hogy sikerüljön, nagyon nagyon rég óta szeretnénk már babát. (két angyalkánk van, élő kisbaba még nem sikerült.)

Köszönöm előre is!


2008. júl. 7. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az LH teszt tegnap volt a legerősebb, akkor tegnap kellett volna már akcióznotok. Nekünk így jött össze az első, de belőle is angyal lett. Most viszont minden segédeszköz nélkül itta következő baba.
2008. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy neked is angyalkád lett :(


Tegnap volt akció. :) Kétnaponta gyúrunk remélem elég :))))

2008. júl. 7. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Na az jóóóó! Akkor minden oké, nektek is lesz babátok, majd meglátod! Nekem a mikroszkóp egyáltalán nem jött be, viszont az LH teszt tuti volt. Ha kaptad a gyógyszert és volt peteérésed is, akkor minden esély meg van a babára. Drukkolok nektek!
2008. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem hogy volt. Épp ez a para tárgya. :(, mert az lh halványan poz, és a nagy könyv szerint akkor van LH csúcs ha egyformán erős mind a két csík. MOst erősödött, de a minimikroszkóp szerint nincs pé.

A 12-ik napomon volt páfrányos a mikroszkóp, az LH akkor full nega volt.

Én már nem tudok abszolut kiigazodni.

A dokim most nem nézi meg (napi egy clostit szedtem)a pé-met, majd a köv.ciklusban.

Nem értem miért esett le ennyire a hőm.

2008. júl. 7. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
A mikroszkóp nekem össze-vissza mutatott mindent. Amikor az LH pozitív volt a mikroszkóp meg semmit nem mutatott. Na ehhez képest lett a baba. Én ezek után nem használtam a mikroszkópot. Mondjuk nem volt már rá szükség sem. Az Lh tesztnek higgyél az biztosabb.
2008. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja! -és ne idegeld magad jönni fog az a baba! Ne akard görcsösen, csak szeressétek egymást és kész. Nem tudsz se többet, se kevesebbet tenni érte.
2008. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy köszönöm szépen a biztató szavakat! :)

Igen, próbálok úgy állni a dolgokhoz hogy ne idegeljem magam, meg ne akarjam görcsösen. Végül is úgy érzem majd lesz ahogy lesz, a két babóm is olyan hónapban jött össze hogy nem is gondoltam volna.

Inkább az az egészséges izgalom kerített hatalmába.

2008. júl. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!