Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem csökken vissza az...

Miért nem csökken vissza az lh szint?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt lh,csúcsom,majd másnap már nem volt pozitív,de nagyon erős volt még mindig.Nem sokkal volt gyengébb a kontroll csíktól.Néha visszább esik egy kicsit,de utána megint megerősödik.Naponta többször tesztelek.Ez már 3-rom napja így megy.Szerintetek mi lehet?

2013. okt. 20. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A csík erőssége a vizelet koncentráltságától is függ. A teszt előtt 3 órával már ne igyál és ne menj pisilni sem, így lesz koncentráltabb. Ne a reggeliből végezd, a kora délután, délután a legalkalmasabb (de.10 és este 10 között érdemes egyáltalán csinálni). Minden nap ugyanabban az időpontban nézd. Szóval ha ezeket betartod, akkor ilyen eredményt is kaphatsz: 1. nap a két csík hasonló erős (felfutó szár), 2. nap a tesztcsík erősebb, mint a kontroll (csúcs), 3. nap ugyanolyan, mint az első (lefutó szár). Így 3 napig lesz pozitív a teszted, de ez még normális.

Olyan is van, hogy újra és újra pozitívvá válik, ennek oka lehet, hogy több pete szabadul ki egy hónapban (ez ritkaság) vagy ugyanaz a pete próbál kiszabadulni, ami vagy összejön vagy nem.

Mérsz mellette hőt? A kettő együtt sokkal informatívabb!

2013. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt vannak még infók:

[link]

2013. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a hőmet nem vezetem.Be szoktam tartani a 3órával előtte nem iszok,nem pisilek dolgot.De még a mai nap is nagyon erős.Szinte olyan mint a kontroll csík.Pedig ez már az 5.napja.Van mikor kicsit visszább esik,inkább délután.Délelőtt meg nagyon erős.Már 3-rom hónapja tesztelgetek,de ilyet még nem tapasztaltam.Pete érés után 2-3-rom nappal mindig alig látható lett a második csík. Babát tervezünk,ezért nem örülnék,ha pont most lenne valami bajom
2013. okt. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!