Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ikerterhesség, ha néha...

Lehet ikerterhesség, ha néha a jobb oldali, néha pedig a bal oldali petefészkem szúrkál?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nálunk és a férjem családjában is vannak ikrek.
2008. júl. 7. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert egyszer az egyik, másszor a másik petefészked szúrkál nincs köze ahhoz, hogy ikerterhességed lenne!
2008. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már van a családban iker, akkor nagyobb az esély ikerterhességre, de attól, hogy néha a jobb, néha a bal petefészked szúrkál, még nem biztos, hogy ikerbabáid lesznek. Ezt majd csak UH-on fogod megtudni.

Vannak ikertesóim, nagymamám is iker volt, apukám családjában is voltak ikrek, nekem mégis csak 1 babám lesz. :( Sajnos, pedig én is ikreket szerettem volna! :(

Talán majd legközelebb! :)

Boldog babavárást!

2008. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ikerterhesség egyértelmű tünete, bár ettől még lehetsz is, kívánom hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd.

Nekem is fáj mind a kettő, több iker is van a családban, de nekem 1 gézengúzom van a pocakomban (azért gézengúz, mert ahogy mocorog, simán kitesz két bébit)

2008. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ikerterhesség csak anyai ágon örökölhető.
2008. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!