Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon eresedik a mellem ez...

Nagyon eresedik a mellem ez miért van?

Figyelt kérdés
17.-ére nem várom
2009. nov. 11. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nagyon eresedett azt hittem hogy terhesség,de mégis pontosan megjött
2009. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos én is így voltam, azt hittem ez tuti egy biztos jel..de sajnos nem.
2009. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy héttel a nemvárt előtt még nincsenek terhességi tünetek. Ezt tudomásul kell venni.
2009. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kétgyermekes anyuka vagyok, mindkétszer jóval a pozitív tesztek után kezdtek el eresedni a melleim (inkább a terhesség közepe felé). Tüneteim is csak a 7-8 héttől voltak. Nem tudom, miért eresedik a melled és szívből kívánom, hogy pozitívat tesztelj, de ennek még egy terhességhez semmi köze!
2009. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy ez is lehet babás tünet, de nekem a múlt hónapban eresedett, de időre, normálisan megjött. Tehát nem babás tünet volt,fogalmam sincs, hogy ezt mi okozta.
2009. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is a nemvárt előtt kezdett nagyon eresedni a melle, és most van egy gyönyörű kisfia!
2009. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon eresek a melleim, de az orvosi vizsgalat szerint nem vagyok terhes....oszinten nem is akarok az lenni meg, de nem ertem miert erese ennyire es kituremked a bor alol.
2020. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!