Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a sok...

Lehetséges az, hogy a sok hugyúti fertözéstöl nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. 16 éves korom óta élek rendszeres nemi életet de még sosem voltam nögyógyásznál. 1 éve van visszatérö E.Coli fertözésem amit urologiailag mindig kezelnek. A párommal most gyereket szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy ezek a fertözések okozhattak-e valami olyan maradandó elváltozást amitöl nem sikerül teherbe esnem? Urológián csináltak UH-t és nem mondták hogy bármi baj lenne.
2009. nov. 10. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha babát szeretnétek mindenképp menj el előtte nődokihoz az általános kivizsgálások miatt, pl: rákszűrés.

MIóta próbálkoztok? Nézz utána a Gynevac injekciónak, hátha segít Neked!!! Ha van valami kérdésed, írj!

2009. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú nekem szinte 2 hetente volt hólyaghurutom...új munkahely és stressz(már fél éve nincs):P de ettől én i félek...ez egy jó kérdés!

DE menj el nőgyógyászhoz,ha babát terveztek úgyis kell és legalább megnyugszol...ha valami baj van akkor meg orvosolják és nem kell túltenned magad egy vetélésen vagy ki tudja még min!!!!

2009. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :) akkor mindenképpen elmegyek. Csakhát az a baj, hogy semmilyen nögyógyász ismerösöm nincs és azt hallottam, hogy az SZTKban nagyon bunkón viselkednek ha nem adunk kenöpénzt. Szívesen venném ha valaki ajánlana egy jo nödokit akihez jár Budapesten :)
2009. nov. 10. 14:27
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálkozunk de úgy, hogy én sosem szedtem fogamzásgátlót. Azért fura mert anyunak a fogamzásgátló abbahagyása után 3 hónapra sikerült. De akkor marad a nödoki :)
2009. nov. 10. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sztk-ba mentem és ott találtam egy nagyon rendes orvot!Ne higgy senkinek...majd a tapasztalat!
2009. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!