Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szuper pécsi nőgyógyászt...

Szuper pécsi nőgyógyászt keresek, aki 2 vetélés után végre segítene rajtam, tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Eddig Vereckei Gáborhoz jártam,de inkább nem kommentálom...A Veress Endreis dokikat kilőttem,de sajnos nem tudom kiben lehetne bízni,ki az aki TÉNYLEG érti is,amit csinál,normális és segít is,nem csak a nagy szavak... Tudnátok nekem jó nőgyógyászt ajánlani? Köszönöm
2013. okt. 11. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nezd, a Vizer az egy nagyon alapos es kedves doki, ultrahangban o most a legjobb Pecsen. O az egyik legdragabb doki is, a Da Vinciben rendel, 15e egy alkalom, de ezert a penzert tenyleg a legjobb tudasat kapod, nem siet, annyi ideig foglalkozik veled, ameddig csak kell. Ezt tapasztalatbol tudom, voltam nala tobbszor is. De nem o a dokim, csak masodvelenyert mentem hozza, de vegulis maradtam a dokimnal. Az en dokimat azert nem merem egyertelmuen ajanlani, bar en nagyon szeretem, jol kijovok vele, de sokan meg nagyon utaljak. O a Toth. A Toth egyebkent olcsobb, nincs fix vizitdij, a citologia a legdragabb nala, 8.000, minden mas vizsgalatert es megbeszelesert ennel kevesebbet ker. Veszpremi, Varnagy es Panka. Hozzajuk sok ismerosom jar, de nekem nincs tapasztalatom veluk. Naluk 8-10.000 egy vizit.

De! Lehet, hogy a megoldast nem egy nogyogyasz, hanem egy endokrinologus nyujtja majd a problemadra! Az endokrinologus egy hormonrendszerre specializalodott szakorvos. A hormonokhoz a nodokik nem is igazan ertenek. Endokrinologusbol egyertelmuen Nagy Zsuzsannat ajanlom, nekem is o segitett.

2013. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de jelen pillanatban az sem tisztázott,hogy miért voltak a vetélések,tehát mindenképpen először nőgyógyászati úton kell kivizsgáltatnom magam,és ha ott rendben vannak a dolgok,akkor hormonprobléma. Sokat olvastam,kutattam neten és könyvekben,folyóiratokban ezekről,tehát valamennyire képben vagyok,de amíg a probléma nincs letisztázva,nem érdemes egyből endokrinológushoz fordulni,az is lehet,hogy más problémám van.
2013. okt. 11. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr. Várnagy Ákos. Röviden egy Isten.


2 babámat köszönhetem neki, csak jókat tudok róla mondani. Privátban megadom a számát, ha szeretnéd, illetve ha van konkrét kérdésed, arra is szívesen válaszolok.

2013. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Vizert ajánlom! Ő a legjobb orvos (ultrahangos tudása is)
2013. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Hat igen, nekem alapos gyanum volt pajzsmirigy-alulmukodesre (magamtol jottem ra, a Tothnak nem jutott eszebe), ezert mentem el a Nagy Zsuzsahoz.
2013. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!