Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt volt egy minimáli...

Tegnap előtt volt egy minimális vérzésem, éppenhogy csak láttam, szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 09:17
 1/4 Kávétejszín ***** válasza:
Amikor meg kellene jönnie.
2013. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó.igen ez az átlag,ám nekem már hónap elején meg kellett volna,azóta párat teszteltem,mind negatív lett....
2013. okt. 8. 09:50
 3/4 Kávétejszín ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt nem tudtam, de annyi információval kell gazdálkodniuk a válaszolóknak, amennyit megadsz.

Mikor jött meg utoljára? Ha már rég meg kellett volna jönnie, tesztelj egyet, ha negatív, várj pár napot aztán menj el orvoshoz, mert nem biztos, hogy terhesség miatt marad el.

2013. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aug.15-19-ig volt meg,aztán múlt hét hétfő óta barnázom,2-szer véreztem nagyon enyhén,csütörtökön megyek dokihoz!
2013. okt. 8. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!