Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még sosem volt ilyen erősen...

Még sosem volt ilyen erősen pozitív az ovutesztem! Szerintetek is pont ilyennek kell lenni?

Figyelt kérdés

Ha ma este leszünk együtt, az jó időpontnak számít? Mikor várható a tüszőrepedés?

[link]


2009. nov. 9. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon jo ha ma egyutt tudtok lenni de azert holnap is csinalj egy ovutesztet mert van akinel ket napig pozitiv. A tuszorepedes a masodik pozitiv ovu teszt utan kovetkezik be kb. 24-36 oran belul. Szoval ha neked holnap is pozitiv lesz a teszt akkor nem art holnap vagy holnaputan is egyutt lenni. De ha holnap mar negativ lesz a teszt akkor a mai egyuttlet tokeletes szerinem. Sok sikert nektek. :) Nekem is ilyen volt az ovutesztem majus vegen es most 25 hetes kismama vagyok. Mi az elso pozitiv teszt estejen voltunk egyutt, a masodik pozitv napot kihagytuk es utanna az elso negativ napon megint egyutt voltunk este. Tehat vagy a pozitiv ovuteszt estejen vagy az elso negativ nap estejen fogant a babank.
2009. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ezt jó hallani, köszi..
2009. nov. 9. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Az alsó vagy a felső a mai teszt? Mert az alsón erősebb a csík.

Akkor pozitív egy ovu teszt, ha ugyanolyan erősségű vagy erősebb a kontroll csíknál. Tehát, ha az alsó a mai, akkor szerintm az pozitív.

Szerintem ma este is, és holnap is legyetek együtt! De holnap is tesztelj még, mert ha holnap negatív lesz, akkor aznap volt a tüszőrepedésed, ha pozitív, akkor az azt követő nap. És akkor van még egy "extra" nap, amikor feltétlenül együtt kell lenni.

Nekem 2 egymást követő nap is pozitív volt a teszt, és utána negatív, és akkor volt a tüszőrepedés.

2009. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok:

Még annyit, hogy mi is együtt voltunk mindkét pozitív napon, és az az utáni negatívon is. És most 7 hetes kismama vagyok! :-)

Sok sikert nektek is!

2009. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanaznapi a két teszt, csak az egyik vaterás, a másik dm-es. A drágább jóval érzékenyebb és ez a második nap hogy ilyen.. akkor azt mondjátok jó ha ma együtt vagyunk.?? Lehet hogy már holnap nem fogunk sajnos azért kérdezem..
2009. nov. 9. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen legyetek együtt ma, ha ez már a 2.pozitív napod volt!

Meg persze holnap is jó lenne, de ha valamiért akkor már nem lehetséges, akkor még szerintem próbáljátok meg holnap reggel is!

2.válaszoló voltam

2009. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon jó, ha ma együtt vagytok. A lehető legjobb az, ha a tényleges ovuláció előtt sikerül együtt lennetek, nem pedig utána. A hímivarsejtek napokig életképesek odabent, és az a legideálisabb, ha már várják a tüszőből kiszabaduló petét, és frissiben meg is termékenyítik. Minél fiatalabb korban termékenyül meg a pete, annál jobb.


A pete amúgy max 24 óráig megtermékenyíthető.

2009. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor este mindenképpen.. holnap meg hátha összejön, munka miatt nem tudnánk.
2009. nov. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!