Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden másnap próbálkozunk,...

Ha minden másnap próbálkozunk, az jó? Vagy túl sűrű?

Figyelt kérdés

Nektek milyen módszer vált be? 27_28 naposak a ciklusaim és általában 14_17. napon van peteérésem. Legalább is szerintem, mert akkor érzek némi fájdalmat.

Ti szeretkezés után próbáljátok benntartani a katonákat? Vagy ez abszolút felesleges?


2013. okt. 7. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a kétnaponta szexelés, nem túl sűrű. A mindennapi szex lenne túl sok. Én igyekeztem bent tartani a katonákat, nem tudom ennek mennyi köze volt hozzá, de hamar teherbe estem.
2013. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen az tökéletes. Az orvosok is ezt szoktk ajánlani. Ha nincs gond a katonákkal akkor teljesen mindegy hogy bent tartod-e vagy sem. Egyik ismerösöm azonnal 1 percen belül irrgiált amikor a kedves pasija elment benne az engedélye nélkül, és mégis terhes lett, pedig tényleg 1 percen belül már mosta is ki magát és mégis. Ha van a katonákkal probléma akkkor szokták ajánlani a fekve maradást, gyertya állást.
2013. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én fekve szoktam maradni, biztos ami biztos alapon:D Ma vagyok a 14. napon, 11 és 13. napon együtt voltunk, de ma nem tudom, hogy peteérést éreztem e (épp menetbe voltam, siettem, nem volt időm leállni és odakoncentrálni, hogy most az e). Ti mit ajánlotok, ma is próbálkozzunk? Aztán kihagyok egy napot, csak ma lehet, hogy azért fájt...De ha pl ma volt, akkor a tegnapi katonákból maradhatott még odabenn valamennyi? Tegnap ugyanis elaludtam, nem keltem fel szeretkezés után.
2013. okt. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!