Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem most már 3hete, hogy...

Nekem most már 3hete, hogy késik. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Csinálttam három tesztet. Egyet a mensi megjövetele előtt ami negatív lett, egyet rá egy hétre ami pozitív, és egyet most kedden az meg erő teljes két csíkot mutatott, pozitívot. Lehetek terhes anélkül, hogy semmi tünet?Illetve egy pici émelygés ami addig tart amíg nem eszek egyet.Folyásom néha tejföl álagú,néha kocsonyás meg vizes.A melleim nagyon fájnak megvanak nőve,duzzadva középen a bimbó meg fehér.A hasam alja föleg a jobb oldali szokott sürűn fájni.
2008. júl. 5. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ!Kb 7 hetes lehetsz,kérhetsz időpontot dokihoz!
2008. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál kb másfél hete,de még nem látott semmit.Most következő szerda reggel tud fogadni.De nem nagyon akarom beleélni magam,mert félek a csalódástól.
2008. júl. 5. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy baba!Ha jöv. héten elmész Uh-ra már biztos,hogy látszani fog,ha más nem is de a petezsák már biztos.Gratula!
2008. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Azért pedig ne izgulj, ha nem veszel még észre terhességi tüneteket, ami késik, nem múlik...!

A múltkor még túl korán voltál a dokinál, most már biztos fogjátok látni (egyébként én sem mertem beleélni magam a pozitív teszt után, csak miután a doki UH-n megmutatta a pici sejtecskét)

2008. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat!És remélem amiket mondtatok a doki is megfogja erősíteni.
2008. júl. 5. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lesznek a terhességre utaló tüneteid! Nekem az ég világon semmi nem volt. Csak nőtt a hasam.
2008. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!