Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a tünetek...

Lehetséges, hogy a tünetek meg vannak (émelygés, farkasétvágy, szédülés) és a teszt negatív?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem teszteltél túl korán?

Amúgy a szervezeted könnyen megviccelhet ám! Nem egy olyan hónapom volt, amikor a létező összes terhességi tünetet produkálta a testem, aztán kiderült, csak az agyam szórakozik :/

2013. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Igen, lehetséges.


Velem is szórakozott a szervezetem. Ráadásul még a menzeszem is késett több hete, elmentem dokihoz aki annyit mondott ne éljem még bele magam mert nem mondja biztosra de nagyon meg van vastagodva a méhnyálkám ami bizony korai terhességre utaló jel is lehet.

Minden tünetem megvolt, hánytam, émelyegtem stb.

Végül simán megjött mintha mi sem történt volna.


Csupán a szervezetem hülyét csinált belőlem.

2013. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már késik a menzeszed és úgy is negatív a teszt, akkor sajnos nem valószínű, hogy terhes lennél. Lehetséges, hogy összeszedtél valamit inkább. Ezeket a tüneteket amúgy is a megemelkedett HCG szint okozza a terhesség esetében, amit a tesztnek ki kellett volna mutatnia.
2013. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!